ENG

Soukromé oslavy a teambuilding

Přemýšlíte o uspořádání originální soukromé nebo firemní akce?

Ozvěte se nám, zorganizujeme vám párty přesně na míru. Máme v týmu zkušenou eventovou specialistku, která si vždy ví rady. Vy už jen dorazte s kolegy, partou přátel či rodinou užít si skvělou zábavu a dobrodružství.

K dispozici máme nově zrekonstruované společenské prostory přímo v objektu včetně zázemí. V letním období pak můžete využít i naši kouzelnou venkovní prvorepublikovou zahradu, která přímo vybízí k pořádání příjemné garden party.

Co všechno umíme:


Soukromé akce

Vyzkoušejte něco nového, utužte vzájemné vztahy a získejte nové společné zážitky. Narozeninová oslava nebo třeba rozlučka se svobodou získá v prostředí únikové hry úplně jiný rozměr.


Firemní akce/teambuilding

Potkejte se mimo kancelář při něčem, co vás bude všechny bavit. Únikové hry jsou jedinečnou příležitostí, jak se s kolegy lépe se poznat. Uspořádejte soutěž týmů nebo si prostě zahrajete jen tak pro zábavu. Stačí nám napsat na info@trapasmamas.cz a my pro vás připravíme vánoční večírek, akci pro klienty či klasický teambuilding přesně podle vašeho zadání.


Na vaše přání umíme ještě zajistit:

  • Catering
  • Degustace vín od Vinařství Kubík
  • Výzdobu
  • Foto a video dokumentaci
  • Zábavu pro větší skupiny - ve spolupráci se sousedními hrami dokážeme odbavit až 27 osob v jeden čas (www.unikovehryvpraze.cz)

Další služby na základě domluvy

Úniková hra Jungle
Úniková hra Jungle
Úniková hra Jungle