ENG

MY JSME TRAP AS MAMAS

Dvě lapené mámy a dlouholeté kamarádky, které se
rozhodly jít do toho po hlavě, trapas netrapas.

Projekt Trap As Mamas se zrodil z nadšení a potřeby zahýbat světem únikových her. Obě totiž únikové hry milujeme, hrajeme a jedna z nás v nich dokonce už nějaký ten pátek podniká. Co nám ale dosud v oboru únikovek chybělo, byla velká dobrodružství, která by dokázala nadchnout celou rodinu stejně jako týmy dospělých hráčů. Rozhodly jsme se to proto změnit a dopřát ten správný adrenalin všem věkovým kategoriím. Naše hry jsou jiné. Jsou intuitivní a interaktivní. Dostanou vás moderním zpracováním a parádními kulisami. Navíc se liší od klasických zámečkových únikovek elektronickým ovládáním se spoustou moderních a rychlých vychytávek.

No a jasně, i u nás si užijete tu potřebnou kapku tajemna a kopec zábavy k tomu. Tak dorazte, těšíme se na vás!

LUCKA - únikový profík

Lucka je už v únikových hrách tak trochu jako ryba ve vodě. Její zápal pro ně vznikl před dvěma lety, kdy jí tenhle obor doslova pohltil. Hry hraje, sleduje, aktivně recenzuje a také jich několik provozuje.

ELIŠKA – eventový profík

Eliška je otevřená hlava, a tak trochu vizionář. Dlouho pracovala pro eventové agentury, takže v organizování na míru šitých akcí umí opravdu chodit. V únikovkách už má za sebou několik úspěšně odehraných her. A jak sama říká, tohle je přesně obor, kde může to, co jí baví, skloubit se svými dlouholetými zkušenostmi.